O FIRMIE - Pneudar

PNEUDAR NOWA SÓL

tel. 68 387-05-19

Przejdź do treści
PNEUDAR
Pneumatyka Hamulcowa

Witamy.

Firma PNEUDAR zajmuje się regeneracją pneumatyki samochodowej. Od samego początku jej istnienia naszym najważniejszym priorytetem było zapewnienie naszym klientom maksymalnie profesjonalnej i szybkiej obsługi. Towary i produkty sprzedawane w naszej firmie muszą być najwyższej jakości i spełniać oczekiwania oraz wysokie wymagania stawiane przez odbiorców.

W centrum naszego zainteresowania jest klient i jego potrzeby. W sprzedaży posiadamy sprzęt takich firm jak:
WABCO, BOSCH, MAGNETI MARELLI, BENDIX, KNORR-BREMSE.

Są to: regulatory ciśnienia, zawory zabezpieczające, osuszacze powietrza, zawory hamulcowe główne, zawory hamulcowe ręczne, siłowniki sprzęgła, serwo, siłowniki robocze, regulatory siły hamowania, zawory hzs przekaźnikowo - sterujące, zawory przekaźnikowo - sterujące dwuobwodowe, zawory sterowania - zawory poziomujące, zawory sterujące - odcinające, reduktory ciśnienia, elektrozawory, zawory szybkiego odpowietrzania, siłowniki hamulcowe.

Prowadzimy pełną diagnostykę komputerową układów:

ABS - zapobieganie blokowaniu kół podczas hamowania wersja: C, D, VCSA, VCS2

EBS - wykrywanie ryzyka oderwania jednego z kół od powierzchni ciągnik, naczepa, przyczepa

ECAS - elektronicznie regulowany pneumatyczny układ zawieszenia ciągnik, naczepa, bus, autobus

ASR - zapobieganie poślizgom podczas ruszania i przyspieszania

Ponadto firma zajmuje się montażem nowych instalacji pneumatycznych, doradztwem związanym z pneumatyką pojazdową oraz modernizacją i naprawą instalacji pneumatycznych. Do naprawy pneumatyki pojazdowej wykorzystywane jest między innymi urządzenie do diagnozy zaworów pneumatycznych UDPH 442/1.

Urządzenie UDPH 442/1 służy do sprawdzania i regulacji pneumatycznych układów hamulcowych i zawieszenia w samochodach ciężarowych wszystkich marek. Urządzenie jest proste w obsłudze, nie wymaga dodatkowego oprzyrządowania. Pozwala na szybkie znalezienie usterki w całych układach pneumatycznych, jak i samych elementach pneumatyki hamulcowej. Przeszkolenie pracownika nie jest wymagane, wystarczy znajomość symboli przyłączy.

Zapraszamy do współpracy
Wróć do spisu treści